ТУРНІР З ФУТЗАЛУ «КУБОК ОЛЕКСАНДРА СТЕЛЬМАХА»

2 лютого 2023 року на базі Хомутецької гімназії пройшов турнір з футзалу «Кубок Олександра Стельмаха». Цей захід був проведений в пам’ять про  нашого захисника, героя української армії.

​​​​​​​ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З метою якісного забезпечення виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг, здійснення соціального супроводу працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради постійно вдосконалюють набуті знання, вміння та навички шляхом відвідування тренінгів, семінарів, конференцій, а також публікацій наукових досліджень.

Хто має прибирати   прибудинкову територію?

Хто має прибирати  прибудинкову територію?

Прибирання території є досить актуальним питанням для власників приватних будинків  у весняно-літній період, восени та взимку. Чи повинні вони наводити лад ще й на території, яка знаходиться за межами їх земельної ділянки?

УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ СТАТИ НА ЗАХИСТ РІДНОГО КРАЮ!

Запрошуємо  патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку,  приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Тривожні думки: рекомендації щодо самодопомоги

Найчастіше негативні переживання посилюються після сильного стресу або на тлі емоційного вигорання. Перший дзвіночок — надмірна наявність у думках чи навіть висловлюваннях слів-маркерів, які вказують на перебільшення масштабів катастрофи: «усі», «завжди», «ніколи», «нікому», «нічого».