ФОРМУЮТЬСЯ ШТУРМОВІ БРИГАДИ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ». ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

ФОРМУЮТЬСЯ ШТУРМОВІ БРИГАДИ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ». ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

   Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

Денний центр «Світанок»

Денний центр «Світанок»

В селищі Брусилів на базі громадської організації «Молодіжний рух «Будь Вільний» з листопада 2022 року діє Денний центр «Світанок». Денний центр створений для підтримки дітей та сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Це дієва практична модель, яка орієнтована на порятунок, безпеку, соціальну підтримку сімей з дітьми. У Денному центрі діти та батьки отримують комплексну, систематичну соціальну, правову, психологічну, педагогічну підтримку. Це безпечне місце як для дітей так і для їх батьків, місце, де родини  мають можливість пережити втрати, труднощі, адаптуватися до нових умов, психологічно та соціально відновитися.  Центр працює з понеділка по пятницю.

ТРИ   ПІДСТУПНІ   НЕБЕЗПЕКИ   ДЛЯ   НИРОК

ТРИ   ПІДСТУПНІ   НЕБЕЗПЕКИ   ДЛЯ   НИРОК

Нирки - це пара життєво важливих органів, які очищають кров людини і підтримують її хімічний баланс. Ці невеликі - приблизно з кулак розміром - органи розташовуються ближче до середини спини, трохи нижче ребер: по одній нирці праворуч і ліворуч.

ЧЕМПІОНАТ БРУСИЛІВСЬКОЇ ДЮСШ З ПІОНЕР БОЛУ

ЧЕМПІОНАТ БРУСИЛІВСЬКОЇ ДЮСШ З ПІОНЕР БОЛУ

   3 лютого 2023 року на базі Морозівської гімназії пройшов Чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з піонер болу серед дівчат та юнаків 7-8 класів ЗЗСО Брусилівської ТГ в залік Гімназіади школярів 2022-2023 н.р.

СПОРТИВНЕ ПРОТИСТОЯННЯ БРУСИЛІВСЬКИХ ШКІЛ (перше коло)

СПОРТИВНЕ ПРОТИСТОЯННЯ БРУСИЛІВСЬКИХ ШКІЛ (перше коло)

      4 лютого 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця почався Чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат 9 – 11 класів ЗЗСО Брусилівської селищної ТГ в залік Гімназіади школярів 2022-2023  н.р.

“ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ”: УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

“ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ”: УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

  На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

Будівельна амністія 2023 –  спрощений порядок введення будинку в експлуатацію

Будівельна амністія 2023 – спрощений порядок введення будинку в експлуатацію

     31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (так звана будівельна амністія (будамністія)).

Зміни в земельному законодавстві

Зміни в земельному законодавстві

   В зв’язку з введенням в Україні режиму воєнного стану з 24 лютого 2022 року, відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" та на виконання підпункту 5 пункту 27 розділу IX Земельного кодексу України, у період дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, в межах України або окремої її місцевості, у якій введено воєнний стан безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється. Положення цього підпункту не поширюються на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність власникам розташованих на таких земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), а також на безоплатну передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок, переданих у користування до набрання чинності цим Кодексом".

Профорієнтація школярів

Профорієнтація школярів

  Завдання профорієнтаційної роботи - виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування. Зараз ми бачимо, скільки молодих людей працюють не за отриманою спеціальністю, а це свідчить, що ресурси держави і батьків витрачені неефективно. Тому профорієнтація школярів має розпочинатися якомога раніше. Це допоможе дітям визначатися зі своїми інтересами, надасть можливість сформувати свої уявлення про професії та обрати напрями подальшого навчання.