Завдання профорієнтаційної роботи - виявити спрямованість особистості в будь-якій професійній діяльності, визначити здібності, професійні якості, таланти та зрозуміти в яких областях вони знайдуть своє застосування. Зараз ми бачимо, скільки молодих людей працюють не за отриманою спеціальністю, а це свідчить, що ресурси держави і батьків витрачені неефективно. Тому профорієнтація школярів має розпочинатися якомога раніше. Це допоможе дітям визначатися зі своїми інтересами, надасть можливість сформувати свої уявлення про професії та обрати напрями подальшого навчання.

З цього приводу 28 січня учні 10-11 класів  закладів освіти Брусилівської селищної  ради відвідали Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Майбутні абітурієнти познайомилися з умовами вступу та навчання в даному виші, зокрема з Біологічним, Екологічним, Хімічним та Географічним факультетами.