ЗАБРУДНЕНА КОЛОДЯЗНА ВОДА – ПРИЧИНА МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

В квітні в Житомирській області зареєстрований випадок метгемоглобінеміі у  дитини двомісячного віку в селі Лісовщина Коростенського району. Як встановлено епідрозслідуванням, причиною захворювання стало використання для приготування дитячих сумішей колодязної води негарантованої якості.

Про заборону спалювання сухої трави (сухостою), очерету, чагарників, тощо  ! ! !

Про заборону спалювання сухої трави (сухостою), очерету, чагарників, тощо ! ! !

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно.

STOP КОРУПЦІЯ!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.