До уваги мешканців Брусилівської селищної територіальної громади, а особливо внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з зони ведення бойових дій.

🎥Пропонуємо вам переглянути відеоролики, де детально розповідається про головні кроки для відновлення втрачених документів.

• Віталій Чорненький, координатор програми надання правової допомоги ВПО та постраждалим від воєнних дій БФ «Право на захист» розкаже, як відновити:

✅внутрішній паспорт;

✅паспорт для виїзду за кордон;

✅свідоцтво про народження;

✅документи про освіту;

• картку платника податків (індикаційний код).

🤔Переглядайте відео й дізнавайтесь етапи звернення до установ в Україні та за кордоном онлайн і наживо.

ℹ️Посилання на серію роликів «Як відновити втрачені документи? https://www.youtube.com/playlist...

• У разі виникнення будь-яких питань, можна контактувати за електронною

адресою: d.ivanov@r2p.org.ua чи за телефоном ☎️099 914 18 29 – Дмитро Іванов, головний експерт з регіональної координації БФ «Право на захист» у Житомирській області.