Що таке ментальне здоров’я?

«Ти як?» – для кого і для чого  Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.  Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Продукти можна зберігати різними способами: у кімнаті, холодильному або морозильному обладнанні. Для кожного з них існують окремі правила, дотримання яких убезпечить харчові продукти від псування, а споживачів — від вживання небезпечних продуктів та страв навіть при екстрених чи планових відключень електроенергії.

СТОП КОРУПЦІЯ

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

Пам'ятаємо...

Сьогодні нашому славному землякові, письменнику, краєзнавцю Володимиру Святненку виповнилося б 54 роки. Світла і вічна пам’ять.

З ХОЛОДНОЮ ГОЛОВОЮ ПРОДОВЖУЄМО ЙТИ ДО МЕТИ — ЗВІЛЬНЕННЯ ВСІХ НАШИХ ТЕРИТОРІЙ, — БОЄЦЬ БРИГАДИ «РУБІЖ»

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК? В УКРАЇНІ ЗА ІНІЦІАТИВИ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ ЗАПУСТИЛИ ОНЛАЙН-ПРОЄКТ ІЗ ПІДТРИМКИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я В УМОВАХ ВІЙНИ

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не можемо заснути, а вранці – встати з ліжка. Кожен різкий звук може здатися ракетою. А тіло постійно в напрузі. Вочевидь, нашому ментальному здоров’ю потрібні увага і турбота.