Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення Брусилівської селищної територіальної громади, членам сімей загиблих (померлих)  Захисників і Захисниць України – мешканців Брусилівської селищної територіальної громади відділом соціального захисту населення Брусилівської селищної ради надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 50 %.

До членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України   належать:

• дружина (чоловік), які не одружилися вдруге;
  • неповнолітні діти (до 18 років), неодружені повнолітні діти, визнані особами з  інвалідністю з дитинства І та ІІ групи, або особами з інвалідністю І групи;
  • батьки.

Пільги на житлово-комунальні послуги надаються в межах норм, передбачених чиним законодавством.

Для отримання пільги, зазначені особи, звертаються до відділу ЦНАП Брусилівської селищної ради.