ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 14 БЕРЕЗНЯ ГРОМАДИ ЖИТОМИРЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ ЩОДО МЕХАНІЗМІВ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЗНИЩЕНЕ ПІД ЧАС ВІЙНИ МАЙНО

14 березня об 11:00 Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проводять Координаційну онлайн-зустріч «Законодавчі механізми компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації».

ЗМАГАННЯ-НАВЧАННЯ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ В ЗАКРИТИХ ПРИМІЩЕННЯХ

10 березня 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця пройшли змагання-навчання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях для учнів ЗЗСО, яке входить в залік Гімназіади школярів Брусилівської селищної ТГ. В заході взяли участь представники з п’яти закладів освіти. Команди складалися з чотирьох осіб. Змагання передбачали особисте проходження дистанції.

СІЛЬ І НАШЕ ЗДОРОВ’Я

13 березня відзначається  Всесвітній тиждень обізнаності про сіль. Більшість людей споживають сіль через оброблені продукти  або додають її в їжу в процесі приготування. У той час як невелика кількість солі необхідна для нашого здоров'я, занадто велика її  може призвести до підвищення ризику появи ряду захворювань.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПОНАД 243 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ПОДАТКУ НАДІЙШЛО В МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ГРОМАД ВІД МАЛОГО БІЗНЕСУ

За повідомленням ГУ ДПС у Житомирській області до місцевих бюджетів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень цього року надійшло 243,5 мільйони гривень єдиного податку.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦНАП» СЕЛИЩНОЇ РАДИ  В ЧАСТИНІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦНАП» СЕЛИЩНОЇ РАДИ В ЧАСТИНІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Доводимо до Вас інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються, через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Брусилівською селищною радою Житомирської області в частині надання соціальних послуг, які затверджені рішеннями виконкому селищної ради від 01.03.2023 року №1379, 1381, 1382.

Фільми про домашнє насильство

Іноді для того, щоб зрозуміти ситуацію, у якій перебуваєте ви, варто поглянути на неї зі сторони. У цьому може допомогти мистецтво, зокрема кіно, яке іноді пропонує нову перспективу на, здавалося б, відомі та знайомі речі.