Про відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час в громадських місцях

Служба у справах дітей Брусилівської селищної ради нагадує, що законодавством України встановлена відповідальність за факти перебування дітей без супроводу дорослих у вечірній час в громадських місцях, а саме:

Про визначення уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2023 році

31.01.2023 року відбулося засідання постійної  конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2023 році.

Співпраця з «Право на захист»

Минулого року Брусилівська селищна рада, КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради мали тісну співпрацю з Благодійним фондом «Право на захист». Їх непродовольча допомога була спрямована внутрішньо переміщеним особам, які прибули, зареєстровані  та проживають на території Брусилівської селищної територіальної громади. Засоби гігієни, спальні мішки, матраци, термоси, кухонні набори та інші необхідні речі отримали майже 300 осіб. Дякуємо керівництву та працівникам  фонду за таку дієву підтримку громадян України, які потерпіли від воєнного лихоліття.