День Соборності України в Покришівському закладі дошкільної освіти

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує,                          що з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році. До 01 травня 2023 року громадяни та фізичні особи, які провадять нез

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році. До 01 травня 2023 року громадяни та фізичні особи, які провадять нез

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує,  що з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році.

Підсумки онлайн-проєкту на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради

Ось і завершились новорічно-різдвяні свята, які українці провели в непростих умовах повномасштабної війни. Ми пережили багато гірких новин, і тільки віра в нашу ПЕРЕМОГУ допомагає нам не опускати руки, а продовжувати свій Культурний фронт.

У ЖИТОМИРІ ПРОВЕЛИ ОБЛАСНИЙ ТРЕНІНГ «ФАХІВЕЦЬ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ»

З 17 по 19 січня Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА/ОВА спільно з громадською організацією “Молодіжний інтеграційний центр” проведено обласний тренінг для спеціалістів, які відповідають за реалізацію національно-патріотичного виховання в органах місцевого самоврядування “Фахівець з національно-патріотичного виховання”.

ЧИМ   НЕБЕЗПЕЧНІ   АДЕНОЇДИ?

У зимовий період діти можуть часто хворіти через незміцнілий імунітет. Запалене або хворе горло, що супроводжується кашлем  - це  симптоми, на які страждають більшість дітей молодшого дошкільного та шкільного віку. Нерідко причиною хвороби може стати запалення носоглоткового мигдалика – аденоїди.

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ НА 23.01.2023

Впродовж останнього тижня, за період з 16 по 22 січня 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 5432 особи, що на 9% хворих менше ніж за попередній тиждень.

КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ ЮРІЯ ЖАБЕНКА

21 січня 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця було проведено кубок з волейболу пам’яті Юрія Жабенка серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Брусилівської ТГ. Участь також прийняли тренери Брусилівської ДЮСШ та перевірили рівень волейбольних умінь у школярів. Переможцями серед дівчат стала команда Брусилівського ліцею імені Г.О.Готовчиця. А серед хлопців перше місце виборола команда Брусилівського ліцею імені І.І. Огієнка.

Флешмоб "Нитка Єдності"

З моменту повномасштабного ворожого вторгнення в Україну особливого сенсу набуло поняття «єдності».