ВВЕДЕННЯ  В  ЕКСПЛУАТАЦІЮ  житлового, садового, дачного будинку  у 2023 році

ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ житлового, садового, дачного будинку у 2023 році

В матеріалі описано процедуру прийняття в експлуатацію житлових, садових, дачних будинків (площею до 500 кв.м) та господарських будівель і споруд, які збудовані на підставі будівельного паспорта (оформленого після 12.03.2011 року) та повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Паркан (огорожа) 2023: норми, обмеження, висота, вимоги до парканів  та дозвільні документи

Паркан (огорожа) 2023: норми, обмеження, висота, вимоги до парканів та дозвільні документи

Вимоги до встановлення парканів на присадибних, садових та дачних ділянках врегульовано низкою нормативно-правових актів, частина з яких містить загальні положення про влаштування огорож, а частина – встановлює чіткі вимоги та обмеження (в т.ч. щодо висоти).

Як отримати будівельний паспорт в 2023 році на садибні, садові та дачні будинки площею до 500 кв. м та господарські будівлі і споруди та повідомлення про початок будівництва

Будівельний паспорт – це документ, який визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

Товариство Червоного Хреста України здійснює виплату компенсації особам, що розмістили ВПО

Товариство Червоного Хреста України за результатами опрацювання отриманої інформації від Міністерства розвитку громад і територій України протягом місяця здійснює виплату компенсації особам, що розмістили ВПО.

НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІЙНУ, УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ДУМАТИ ПРО МАЙБУТНЄ, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

25 січня за участі Першої леді Олени Зеленської презентовано «Альбом безбар’єрних рішень» – перший посібник, який допоможе нашим архітекторам, будівельникам та владі великих й маленьких населених пунктів у розбудові нової та відновленні зруйнованої ворогом інфраструктури.

Психологічна підтримка під час війни «САМОДОПОМОГА У СТРЕСІ»

Хочеш допомагати іншим, – допоможи спершу собі. Це як у літаку: мати спочатку одягає кисневу маску на себе, а потім на дитину. Попіклуйся про себе, щоб могти принести користь своїм рідним і своїй державі!

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПОНАД 200 ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ТА ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ ЖИТОМИРЩИНИ

Харчова та переробна промисловість Житомирської області має різносторонні вектори розвитку. Це важлива складова агропромислового комплексу, представлена хлібопекарськими, молокопереробними, м’ясопереробними, кондитерськими, цукровими, борошномельними та іншими підприємствами, загальною кількістю понад 200 суб’єктів різних форм господарювання. Продукти з Житомирщини цінуються в усьому світі, значна їх частина експортується.

МЕНІНГІТ У ДІТЕЙ:  ПРИЧНИИ, СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Менінгіт - важке запальне ураження оболонок головного і спинного мозку, яке здебільшого спричиняється бактеріальними та вірусними інфекціями. Менінгіт можна сплутати зі звичайною застудою. Причиною захворювання стає будь-яка вірусна інфекція. Менінгіт виникає як самостійне захворювання або як ускладнення іншого. Захворіти на нього можна в будь-якому віці. Найчастіше хвороба характеризується раптовим і несподіваним початком.

Концерт для дітей військовослужбовців

24 січня в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся святковий концерт для дітей військовослужбовців, загиблих під час збройної агресії російської федерації і тих захисників, хто зі зброєю в руках боронить нашу країну та щодня ризикує найдорожчим – своїм життям.