24 січня в Брусилівському селищному Будинку культури відбувся святковий концерт для дітей військовослужбовців, загиблих під час збройної агресії російської федерації і тих захисників, хто зі зброєю в руках боронить нашу країну та щодня ризикує найдорожчим – своїм життям.

Попри війну, тривоги та переживання дітвора раділа і танцювала разом з учасниками концерту. Дитячий сміх, радісні оплески наповнили залу позитивом та чудовим настроєм. Молодіжна організація «Будь вільний» з Брусилова підготувала  для всіх дивовижні та веселі забави.

У фойє Будинку культури для всіх присутніх була розміщена виставка творчих робіт учнів Брусилівської мистецької школи.

Свято відбулося з ініціативи та підтримки Арсенія  Пушкаренка – народного депутата від парламенської фракції "Слуга народу", члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Естонською Республікою. Також на свято завітала Поліна Алдошина, представниця Благодійного фонду BGV, депутатка Житомирської обласної  ради  та Брусилівський селищний голова Володимир Габенець.

На завершення святкової програми усі дітки отримали солодкі подарунки.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису