Щира подяка да допомогу

26 та 28 жовтня 2022 року КУ «"Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради в рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ за підтримки голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія БУНЕЧКА отримала від ГО «Неурядова організація «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» гуманітарну допомогу для вразливих верств населення.

Виготовлення ватно-марлевої пов'язки

Ватно-марлева пов'язка — це простий виріб з доступних матеріалів, які можна швидко виготовити в домашніх умовах, є дієвим методом захисту дихальної системи людини від різного роду небезпек. Найпоширеніший спосіб використання такої пов'язки в побуті – для профілактики зараження на застуду та грип, вірусні захворювання, а також захищає органи дихання від радіоактивного пилу.

Просимо звернути увагу!

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 був затверджений Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, який визначає, що у разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та Службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

02 ЛИСТОПАДА – НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЖІНОЧЕ ЛІДЕРСТВО У ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ В КОНТЕКСТІ ВІЙНИ»

02 листопада 2022 року о 10:00 Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громада у партнерстві з проєктом ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International розпочне Національну конференцію «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни» в онлайн форматі.