Внутрішньо переміщені особи, що зараз проживають у Брусилівській громаді, можуть звернутись у Сімейний центр для отримання продуктового набору (селище Брусилів, вул. Захисників України, 9а).

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати пакунки з гуманітарною допомогою (харчами, засобами гігієни, ліками) в КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, яка знаходиться за адресою селище Брусилів, вул. Єдності, 3. Тут можливо отримати і консультацію практикуючого психолога та фахівців соціальної роботи.

Щоб отримати необхідну допомогу, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія».