11 березня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Брусилові, пройшло зібрання з нагоди 210-ї річниці від дня народження поета, до якого долучилися представники влади Брусилівської територіальної громади та працівники культури.

Важливість  постаті  Тараса Шевченка у формуванні  національної свідомості українців відзначив у своєму виступі Брусилівський селищний голова Володимир Габенець. Він наголосив на життєвих пріоритетах Кобзаря: родині, сім’ї, любові до Батьківщини, яку у своїх серцях мають усі військовослужбовці,  щирі українці, боронячи  через  двісті років рідну землю від ворога – агресора та виконуючи  настанови, які заповідав Великий Тарас.

На знак шани і подяки до пам’ятника Тарасу Шевченку були покладені квіти.

Слово Кобзаря  житиме вічно, вивчаймо його,  виконуймо  пророчі заповіти, будьмо  гідними громадянами своєї держави, де в серцях назавжди оселились українська мова,  поезія та пісня, любов до рідної землі генія українського народу Тараса Шевченка!