Для того, щоб бути у здорових стосунках, потрібно самому бути здоровою, зрілою та відкритою особистістю.

Як цього досягнути – досліджували разом із членами родин військовослужбовців на зустрічі в Морозівському старостинському окрузі в межах проєкту «Чекаємо на твоє повернення».

Учасники зустрічі дізналися, що здорові стосунки є важливою частиною турботи про своє психічне здоров’я. І щоб вміти його підтримувати, вони спробували дієві інструменти:

👉 різні техніки дихання (дихання м'яким животом, дихання 7/11, дихання по квадрату);

👉 техніку заземлення, техніку струшування, практику напруження та розслаблення м'язів.

На зустрічі також говорили про те, що у здорових стосунках не має місцю насиллю, але є повага до себе та інших. У таких стосунках присутні співчуття, чесність, вірність, довіра, прийняття відповідальності, незалежність, рівність, вдячність, спільні ідеали та цінності, здатність пробачати.

Проєкт «Чекаємо на твоє повернення» впроваджується в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Розбудова стійкої системи громадського здоров’я

USAID Ukraine - USAID Україна