Соціальне обслуговування самотніх людей, осіб похилого віку та осіб з інвалідністю – одна з важливих і невід’ємних сторін служби соціальних послуг за місцем проживання / перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

Соціальний працівник і чотири соціальних робітника, яким притаманна відповідальність і милосердя, надають якісно та професійно соціальні послуги свої підопічним у населених пунктах нашої громади – смт. Брусилів, с. Осівці, с. Дивин. Під час виконання своїх функціональних обов’язків, вони знаходять індивідуальний підхід до кожного підопічного, спрямовують надання соціальних послуг на підтримання їхньої життєдіяльності. Підопічні із теплом відгукуються про роботу соціальних робітників, які дотримуються графіка відвідувань; вчасно інформують з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, оформлення субсидій; забезпечують продуктами харчування та ліками; допомагають з хатньою роботою. Також соціальні робітники налаштовують місток між підопічними та зовнішнім світом, розповідаючи новини, адже просте людське спілкування – це те, чого так не вистачає нашим підопічним і часто це, мабуть найбільш дієві ліки від хвороб.

Тетяна КУРГАН, керівник служби соціальних послуг

за місцем проживання / перебування

КУ "Центр надання соціальних послуг"

Брусилівської селищної ради