Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

Тому 20 листопада заклади дошкільної освіти Брусилівської громади долучилися до святкування «Всесвітнього дня дитини». Адже дитинство — найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Протягом дня діти гралися, розважалися, завітали в театр для перегляду  української народної казки «Ріпка» та малювали веселі долоньки різними кольорами.

Діти були приємно вражені, зарядились позитивною енергією та отримали багато емоцій.