В Брусилівській громаді налічується 1170 одиноких та одинокопроживаючих  непрацездатних осіб похилого віку, а в їх числі 52 особи, які потребують паліативного догляду. Це саме та категорія жителів нашої громади, які  потребують і засобів технічної реабілітації. З цією метою за сприяння депутата Житомирської районної ради Юлії Слобожан КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради налагодила співпрацю з Громадською організацією «Молодь з місією Луцьк». Як результат, нещодавно ця  організація надала засоби технічної реабілітації, а саме: роллатори. Ними вже забезпечено 10 осіб, що посприяло поліпшенню їх пересування не тільки в межах будинку, а й поза ним. Такий вид допомоги є особливо важливим в умовах воєнного часу для  людей з інвалідністю та інших  маломобільних груп населення.

Щиро завдячуємо Юлії Слобожан та ГО «Молодь з місією Луцьк» за милосердя, добро, розуміння потреб людей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Служба паліативного догляду

(з наданням медико-соціальних послуг)   КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради