В рамках «Тижня безпеки» службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно з працівниками сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції №2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області, була проведена зустріч з учнями Водотиївської гімназії Брусилівської селищної ради,  під час якої проведено профілактичні бесіди з попередження  протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Спеціалісти розповіли дітям про види правопорушень, які часто трапляються в шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, про права та обов’язки учнів і їх батьків. Акцент в бесіді було зроблено на відповідальності батьків та дітей за скоєні правопорушення.

Особлива увага приділялась темі булінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч була проведена у форматі діалогу де учні могли задати питання працівникам поліції та служби у справах дітей.

Вікторія ПОТІЙЧУК, начальник служби у справах

дітей селищної ради