Проєкт Рада Європи: громадська участь працює над оновленням Статуту Брусилівської територіальної громади Брусилівська селищна рада.

👓 Сьогодні відбулись громадські слухання проєкту Статуту та положень, що визначають основні інструменти участі – громадські слухання, загальні збори, електронні петиції, місцеві ініціативи, громадську експертизу та публічні консультації.

🤝 Оновлений проєкт статуту – малої Конституції Брусилівської селищної територіальної громади – має важливі елементи щодо ✅демократії участі, ✅відкритості, прозорості та підзвітності роботи органів влади, ✅участі молоді, а також містить✅абсолютно нові механізми застосування такого інструменту як публічні консультації.

☝️ Ми впевнені в тому, що українські громади повинні розвиватися на нових принципах, коли кожен мешканець відчуває свою відповідальність та причетність до творення якісних і потрібних рішень!

🖋 Наступний крок – ухвалення Статуту рішенням міської ради на сесії у кінці жовтня.