29 вересня 2023 року в селищному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України. Традиція вшановувати захисників Батьківщини зародилась ще у минулому столітті. Йде час випробувань, триває жорстока війна. І саме на наше покоління Провидіння Боже поклало відповідальний обов’язок встановити свої закони на своїй землі, бути її господарями і захисниками її свободи.  І українська культура проникнута також козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.  Ми дякуємо всім небайдужим жителям нашої громади які прийняли участь у нашому заході. Починаючи з маленьких артистів і закінчуючи професійними аматорами сцени. Великі слова подяки всім учасникам , глядачам, а найбільші слова подяки сьогодні — всім Героям сучасності, захисникам, які мужньо захищають кордони України. Слава Україні! Героям слава!