У селі Трифонівка тривають роботи з відновлення житла, яке було зруйновано внаслідок нападу російської федерації.

Три бригади – 40 працівників вже другий місяць поспіль відновлюють, а іноді повністю відбудовують будинки жителів Трифонівки.

Завдяки зусиллям та добре організованим діям наших будівельників, село Трифонівка знову починає оживати. Наразі, завершено ремонт 36 об’єктів, ще 38 перебувають на різних стадіях відновлювальних робіт.

Головне завдання будівельників – найшвидше закінчити відновлення будинків місцевих жителів, щоб вони могли повернутися до своїх осель та звичного життя.

Ці кроки допоможуть жителям села повернутися до нормальних умов проживання і відчути безпеку й комфорт у власних будинках.

Проєкт “Пліч-о-пліч” є відображенням справжньої солідарності та підтримки між різними областями України. Ініціатива Житомирщини показує, що коли сили об’єднуються, можна досягти значних позитивних змін і сприяти відновленню не тільки будинків, а й громадського духу.