Анна Савицька, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та Світлана Кошин, психолог служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради взяли участь у програмі навчання та наставництва «Зцілення душі й тіла» Центру психосоматичної медицини (CMBM) за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». «Зцілення душі й тіла» – це науково обґрунтована програма, розроблена фахівцями з психічного здоров’я Університету Джорджтауну (США). Мета програми: знизити вплив психотравмуючих чинників, запобігати виникненню посттравматичних розладів, покращити рівень психологічного комфорту населення, знизити наслідки хронічного стресу.

На тренінгу, який відбувся 12-20 липня 2023 року (12-15 липня – базовий рівень навчання, 17-20 – поглиблений рівень навчання), учасники вивчали модель CMBM та опановувати навички піклування про себе, взаємної підтримки та розвитку психологічної підтримки в громаді, а також отримали рекомендації щодо інтеграції цього підходу, його методів та інструментів у моделі та послуги, які впроваджуються в громадах.

Висловлюємо слова вдячності та підтримки за новий досвід і можливість продовжувати модель СМВМ!!!!

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради