Фото без опису   В рамках підготовки  та проведення заходів до осінньо-зимового опалювального періоду КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради готує приміщення, що перебувають на балансі установи, передусім місце компактного поселення внутрішньо переміщених осіб. Впродовж липня здійснено ремонт частини даху у приміщенні, проводиться благоустрій території, фарбування огорожі, наводиться лад в котельні та біля неї. Днями буде встановлено електроплити, надані установі в рамках співпраці з ГО «Право на захист». Колектив служби надання соціальних послуг в умовах цілодобового постійного/тимчасового проживання/перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, яку очолює Андрій Кушнір, за вагомої підтримки керівництва та депутатів селищної ради, робить все можливе, аби внутрішньо переміщені особи із зони бойових дій, ті, хто на собі відчув російську агресію, мали надійний прихисток.

Фото без описуФото без опису

Валентина МАЗУРЕНКО, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради