Представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради прийняли участь у тренінгах, які були проведені громадською організацією «Неурядова організація Ін Тач Юкрейн Фундейшн», які проводились в рамках реалізації крос – секторального проекту ЮНІСЕФ напрямку «Захист дітей» в Житомирській області.

1. «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи, що здійснюють заходи у сфері  запобігання та протидії насиллю, в тому числі через діяльність мобільних бригад соціально психологічної допомоги»

2.  «Міжвідомча та міждисциплінарна взаємодія суб’єктів соціальної роботи, в тому числі які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насиллю (мобільні бригади: система перенаправлень та надання послуг під час гуманітарного реагування»