Відділ самоврядного контролю   Брусилівської  селищної  ради нагадує мешканцям громади про виконання обов’язків щодо наведення ладу на власній і прибудинковій територіях. Зокрема, йдеться про заборону складування будівельних матеріалів (пісок, щебінь, мішки з матеріалами тощо), будівельного сміття та відходів.

Фото без опису

  Відповідні норми зафіксовані  у  Правилах благоустрою території населених пунктів  Брусилівської селищної територіальної громади від 21.04.2021 № 278, затверджених рішенням восьмої сесії   Брусилівської селищної ради восьмого скликання ( Розділ 5.3 «Порядок здійснення благоустрою та утримання прибудинкової території, територій житлової та громадської забудови» п. 5.3.8.).

 «Переконливо просимо мешканців, які здійснюють будівельні роботи, не створювати стихійних сміттєзвалищ поблизу власних будинків, складуючи будівельні або інші відходи. Адже коли такі насипи з’являються на узбіччях доріг це спотворює естетичний вигляд сіл та створює незручності для під’їзду аварійних та рятувальних служб.

  Якщо у вас виникла потреба у розміщенні будматеріалів у зв’язку з проведенням будівельних або ремонтних робіт, просимо завчасно повідомляти   Відділ самоврядного  контролю Брусилівської селищної ради про місце розташування  та терміни зберігання таких відходів. Окрім цього, при проведенні земляних робіт, прокладанні інженерних комунікацій (води, газу)  слід звертатися у селищну раду за отриманням дозволу  відповідно до Правил благоустрою».

До слова, прилегла територія  – це не менше 20 метрів  від межі  земельної ділянки  і до проїжджої  частини  вулиці. Сюди входять двори, тротуари, майданчики, покриття  проїжджої частини.

 Додамо, що за порушення  Правил  благоустрою  територій населених пунктів  сільської ради винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України «Про благоустрій населених пунктів» – накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 При виявленні фактів правопорушень та осіб, які вчинили такі дії просимо звертатися до  Відділу самоврядного контролю  Брусилівської селищної  ради.

 Орган місцевого самоврядування має дбати про благоустрій присадибної ділянки та прилеглої території лише у тому випадку, коли ця ділянка офіційно визнана безхазяйним майном, тобто ділянка не має власника.

 

 Відділ  самоврядного контролю Брусилівської селищної ради