Громадяни, які на опалювальний період 2022 – 2023 років оформляли субсидію, а на неопалювальний  період 2023 року бажають перейти на пільги по житлово-комунальним послугам (ЖКП) (наприклад -потерпілі та ліквідатори аварії на ЧАЕС) повинні звернутися до  адміністраторів відділу ЦНАП селищної ради в старостинських округах  та безпосередньо у відділ ЦНАП селищної ради в смт Брусилів вулиця Захисників України, 7  для  написання заяви  на пільги по ЖКП.  При собі необхідно мати: паспорт,  довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (РНОКПП), пільгове посвідчення, банківський рахунок та їх копії, а також  квитанції  на надані послуги від постачальників.

По закінченню неопалювального періоду 2023 року, пільговикам  необхідно буде  звернутись в  Брусилівське відділення Пенсійного фонду України для  написання заяви-відмови  від пільг  та звернутись  знову до адміністраторів відділу ЦНАП для написання заяв на субсидію  на опалювальний період 2023 – 2024 років.

Телефон для довідок та консультацій : (050) 020-34-01.

Відділ «ЦНАП» селищної ради