18 квітня у Брусилові відбувся благодійний концерт «З Україною в серці» в якому взяли участь: народний вокальний колектив «Чарівниця», Валерій Корчинський, народний вокальний колектив «Калинонька», Анастасія Коваль, молодіжний колектив Брусилівського селищного будинку культури, Олександр та Поліна Вітер, Ольга Скуратівська та хореографічний колектив «Юність» Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця.

На заході було зібрано 28315, 71 грн. Всі кошти зібрані під час концерту відразу ж були перераховані на закупівлю професійного обладнання весняно-літнього періоду спецпідрозділу національної гвардії в якому сьогодні захищає нашу Батьківщину Богдан Кузьменко – наш земляк із села Осівець.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів.

Також дякуємо за допомогу в організації заходу голові первинної профспілкової організації працівників підприємств, установ Брусилівської громади Катерині Танасовій,  мережі магазинів «Фора» селище  Брусилів, приватним підприємцям Максименку А.П., Захарченку А.В., Вовкогону Є.В.

Всі разом ми йдемо до Перемоги!