Фахівці  Брусилівського  відділення   продовжують  інформувати  населення  щодо  важливості  імунізації  населення  та  профілактики  захворювань  і  пропаганди  здорового  способу  життя.

22.03.2023р. в складі  бригади КНП «ЦПМСД» нанесено  моніторинговий  візит в с. Лазарівка.  В громаді   проведено бесіди  щодо  профілактики  інфекційних  хвороб,  передано  просвітницьку  друковану  продукцію  з питань  імунізації   населення,  вакцинації  від Covid-19.

Лікарем  ЦПМСД   Осадчук О.І.  проведено  амбулаторний  прийом  громадян,  надано  також  необхідні   рекомендації  щодо  збереження  здоров`я  та  за  бажанням  населення  проведено  щеплення   від    Covid-19.

Окремим   громадянам  надано  додаткові  медичні  послуги:  вимірювання  тиску  та  рівнів  глюкози  в крові.

Валентина  ШУЛЯРЕНКО, завідувач  Брусилівського  відділення