23 березня 2023 року соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради долучилися до он-лайн семінару «Права громадян, постраждалих внаслідок війни: знаємо та діємо» від ГО «Жіночий консорціум України».

Під час семінару представлено та обговорено результати двох досліджень: мапа надавачів послуг в Україні; опитування отримувачів послуг в Україні (соціальний аудит). Також, обговорено фактори, які впливають на надання соціальних послуг в умовах війни, та можливості для покращення надання гуманітарних послуг.

Семінар проводився в рамках проєкту «Програма реагування Міжнародного комітету порятунку на надзвичайні ситуації в Україні», що реалізується Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного комітету порятунку/ IRC (Німеччина) та ECHO. Проєкт охоплює 8 регіонів України: Київську, Житомирську, Чернігівську, Сумську, Полтавську, Хмельницьку, Одеську та Дніпропетровську області.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради