Фото без опису          28 лютого 2023 року була проведена робоча зустріч із надавачами соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF). На зустріч приїхали 22 фахівця із 10 громад Житомирської області, а саме з: Брусилівська громада; Житомирська міська громада; Новогуйвинська громада; Оліївська громада; Радомишльська громада; Черняхівська громада; Корнинська громада; Коростенська міська громада; Олевська громада; Барашівська громада. У межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine на Житомирщині працює 75 надавачів соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту.
       У Брусилівській селищній територіальній громаді працює із 01 листопада 2022 року 9 фахівців із соціальної роботи та психолог у рамках
проєкту щодо надання послуг гуманітарного кейс-менеджменту. Щомісяця фахівцями із соціальної роботи охоплено від 7 до 10 сімей та надано короткотривалі послуги консультування, інформування, соціальної профілактики та соціальної адаптації для вразливих категорій населення.
      Психологом надаються як індивідуальні, так і групові психологічні консультування методом емоційно-фокусованої терапії за методикою С’юзан Джонсон.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання
соціальних послуг» Брусилівської селищної ради