Соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 23 лютого 2023 року долучилась до вебінару «Інноваційні підходи планування і контролю задач команди. Впровадження доступних інструментів для виконання завдань підлеглими у період військового стану». Досвід впровадження сучасних та доступних інструментів презентував Задорожний Олександр, директор «Центру первинної медико-санітарної допомоги №4» КМР, м. Кривий Ріг. На зустрічі були присутні керівники та працівники закладів з усіх областей України, які надають медичні та соціальні послуги ВПО та населенню.

Програма реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради