Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 23 лютого 2023 року № 11.1.3-21/3929 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 17 лютого 2023 року № 2023.0797-fup 7, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у рисі для ризотто, що експортувався з Італії (виробник: Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер: WB Polska Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

У разі виявлення вказаного вантажу в обігу, оператори ринку зобов’язані звернутися до структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, на території яких зареєстрована потужність, або безпосередньо до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Житомирське

районне управління