Відповідно до розпорядження селищного голови від 17.02.2023 № 22, враховуючи пропозицію старости селищної ради на території Карабачинського старостинського округу Святнюк А.В. щодо перейменування вулиці Лермонтова в смт Брусилів на вулицю Захисників України та звернення  з ініціативою  щодо проведення  громадських слухань від 06.02.2023, з метою врахування громадських інтересів жителів населеного пункту щодо перейменування  вулиці Лермонтова в смт Брусилів Житомирського району Житомирської області ОГОЛОШУЄТЬСЯ  проведення громадських слухань щодо перейменування  вулиці Лермонтова в смт Брусилів Житомирського району Житомирської області.  

  Відповідальною за організацію проведення громадських слухань від імені Брусилівської селищної ради визначено старосту селищної ради на території Карабачинського старостинського округу Святнюк Аліну Валеріївну. Адреса: вул. Небесної Сотні, 2 смт. Брусилів, Житомирського району Житомирської області. Електронна адреса alinasvyatnuk@gmail.com, Контактний телефон 0971117329.

  Пропозиції, зауваження та  рекомендації щодо перейменування  вулиці Лермонтова в смт Брусилів приймаються від жителів  смт Брусилів  в усній, письмовій та електронній формі до 17.00 год. 16 квітня 2023 року.

 Датою та місцем проведення громадських слухань ( зустріч з мешканцями) визначити 17 квітня 2023 року о 12:00 год. в адміністративному приміщенні Брусилівського селищного будинку культури за адресою: вул. Митрополита Іларіона, 17 смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область.

 На громадські слухання запрошуються жителі селища Брусилів, депутати селищної ради , представники  громадських організацій,  керівники   підприємств, установ, організацій. 

 

 

 

 

  Віктор ШКУРАТІВСЬКИЙ, секретар селищної ради