Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» включила Брусилівську селищну раду в проєкт «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Проєктом передбачено низку заходів, спрямованих на посилення інституцій соціального захисту та підтримку внутрішньо переміщених осіб, зокрема,

-надання матеріально-технічної допомоги інституціям соціального захисту;

-підтримка громад в оновленні соціальних паспортів;

-надання консультативно-методичної підтримки працівникам системи соціального захисту населення;

-надання консультацій та інформаційної підтримки ВПО;

-сприяння реєстрації ВПО та підвищення довіри до системи соціального захисту;

-підвищення спроможності представників рад ВПО.

17 лютого проведено першу ознайомчу онлайн-нараду для учасників проєкту, яку організували та провели регіональний координатор БО «БФ «ССС» у Житомирській області Олександр Пінчук та представник цього проєкту Ігор Данилін.  Селищна рада висловлює вдячність організаторам проєкту за участь в ній Брусилівської селищної територіальної громади, як такої, що прийняла у свою сім’ю більше семи тисяч внутрішньо переміщених осіб, вирішує питання щодо їх життєзабезпечення та має  хороші результати щодо надання соціальних послуг, соціального захисту населення, реєстрації, надання гуманітарної підтримки.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради.