15 лютого в Україні відзначають Свято Стрітення, коли зима з весною змагається, і котра з них переможе, та і буде до кінця місяця господарювати.  І саме в цей день в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради  пройшло  свято зустрічі Зими з Весною.

Вихователі  розповіли про походження свята та організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких малюки демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання рухів.

Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами та веселощами.

Свято Стрітення подарувало діткам гарний настрій, задоволення та позитивні емоції.