ГО «@in.touch.ukraine.foundation» від ЮНІСЕФ здійснив моніторинг потреб для дітей на Житомирщині та забезпечить 1200 комплектів дитячого теплого одягу у межах крос-секторального проєкту для дітей Житомирщини. Одяг буде переданий до тих сімей з дітьми, які цього зараз потребують найбільше. Родини з дітьми, які мають потребу та категорію вразливості (зазначено нижче), заповнили реєстраційну форму-заявку.

Допомога розрахована для дітей з таких родин:

🔹малозабезпечені сім'ї;

🔹родини з дітьми, що втратили одного або обох батьків внаслідок військових дій;

🔹сім‘ї ВПО;

🔹багатодітні сім’ї;

🔹сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю;

🔹сім’ї одиноких матерів/батьків;

🔹сім'ї опікунів та/або піклувальників.

Комплекти теплого одягу складаються з куртки, теплих штанів, светра, термобілизни, теплого взуття, шапки, шарфу, рукавичок та шкарпеток.

Є чотири варіанти таких комплектів відповідно до віку дитини:

🔹на 1-2 роки;

🔹на 3-4 роки;

🔹на 5-6 років;

🔹на 7-8 років.

За два дня від початку прийому заявок до представників Громадської організації надійшло більш ніж 3000 одиниць. Наразі In Touch Ukraine Foundation опрацьовуватиме отримані потреби від родин з дітьми і далі комунікуватиме безпосередньо із бенефіціарами.

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради