Брусилівський селищний Будинок культури розпочинає онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Умови Проєкту:

- Проєкт триває з 21 грудня 2022 року по 21 січня 2023 року.

- Різдвяні вітання від старостинського округу (віршовані, пісенні, композиції)- по одному від округу.

- Тривалість відеоролику до 10 хвилин (відеоматеріал, який перевищуватиме регламент, розглядатися не буде).

- Відеозапис вітання подати до 06 січня 2023 року на електронну пошту brusilov.rbk@gmail.com.

- З 07 по 21 січня буде тривати онлайн-трансляція представлених на конкурс відеозаписів на сторінці Брусилівського селищного Будинку культури та онлайн-голосування за них.

- За результатами онлайн-голосування будуть визначені переможці- старостинські округи громади.