Фото без опису   З вітаннями до різдвяно-новорічних свят та подарунками, за сприяння Київської Торгово-Промислової Палати разом з Міжнародним Фондом ЮНІСЕФ, завітали до Брусилівської територіальної громади віце-президент Київської ТПП Володимир КОЛЯДЕНКО та представник Гуманітарного штабу Житомирської ОВА Олег РЯБОЙ.

Володимир Адольфович та Олег Іванович відвідали багатодітну родину Головащуків, які виховують 11 дітей; Соловіївську гімназію, Соловіївський ЗДО "Дзвіночок", Морозівську гімназію, Морозівський ЗДО "Сонечко".

Жителі громади щиро вдячні представникам за постійну підтримку та сприяння у розвитку Брусилівської громади!

Разом до перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради