Українські свята у ЗДО "Віночок"

Дата: 24.11.2022 12:53

Брусилівський заклад дошкільної освіти «Віночок» - це заклад, де завжди шанують звичаї й традиційно проводять національні українські свята. Святкові заходи «Україна – це ми» та «Україна - єдина країна» пройшли у затишному колі дітей старших груп.

Діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга. Справжні козаки-українці з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. Чудові таночки, віночок українських пісень прикрасили і заворожили вихованців.

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності. На святі відчувався позитивний настрій та піднесення.