Відбулася науково-практична конференція

Дата: 23.11.2022 09:36

2 листопада 2022 року на базі Національного університету «Запорізька політехніка» відбулася науково-практична конференція «Суспільство і особистість у сучасному комунікаційному дискурсі», у якій прийняли участь працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Під час конференції були висвітлені стратегічні напрямки розвитку теорії та практики соціальної роботи, питання соціальної політики в світі та Україні, теоретико-методологічні і прикладні проблеми сучасної журналістики, проблеми та перспективи психологічної науки в Україні.

Соціальний менеджер Анна Савицька окреслила стратегічні напрямки розвитку теорії та практики соціальної роботи, охарактеризувала алгоритм ведення випадку на прикладі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

ЗАВАНТАЖИТИ

Анна САВИЦЬКА, Соціальний менеджер  КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради