Про скликання позачергової сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.11.2022 09:36

Відповідно до ст.ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись   Регламентом Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання: відбудеться позачергова сесія селищної ради восьмого скликання 18 листопада  2022 року об 11 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради виносяться наступні питання:

2.1. Про скасування земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права  оренди земельної ділянки за межами населеного пункту  с.Осівці площею 14,1556га

2.2. Про надання дозволу на   виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки

3. На чергову сесію запросити керівників структурних підрозділів селищної ради,  організацій, підприємств, установ усіх форм власності, старост, представників  засобів масової інформації, громадських організацій.

Віктор ШКУРАТІВСЬКИЙ, секретар селищної ради