Фото без опису      Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Сьогодні, в 76-річницю звільнення українських земель, в Брусилові, біля Обеліску слави традиційно вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів у Другій світовій війні. Квіти від жителів громади поклали до Обеліску заступник Брусилівського селищного голови Світлана Приходько, секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, ветерани війни і праці та працівники культури Брусилова. і дуже символічно, що по завершенню мітингу ветерани спільно із спеціалістами селищного Будинку культури висадили на клумбах біля СБК бульби тюльпанів, які подарувала активний член ветеранської організації селища Неоніла Макаренко, і які, ми віримо, заквітують навесні.