Участь у вебінарі

Дата: 14.10.2022 10:32

13 жовтня 2022 року працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради прийняли участь у  вебiнарі  «Життєстійкість та подолання наслідків війни:  6 каналів, що наповнюють силою». Програма реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини. На вебінарі були розглянуті наступні теми:  Що таке  життєстійкість, які фактори на неї впливають; Чи це вроджена риса чи її можна розвивати; Як підвищити якість життя розвиваючи свою життєстійкість. Дякуємо за надану можливість долучитися до заходів!

Анна САВИЦЬКА, Соціальний менеджер  КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради