Дієва підтримка внутрішньо переміщених осіб

Дата: 13.10.2022 15:05

Брусилівська територіальна громада уже в перші тижні з початку введення в Україні воєнного стану прийняла вісім тисяч внутрішньо переміщених осіб. Це були жителі Києва та області, а також з Харківської, Донецької, Луганської та інших областей. Вони поселялись у родичів, знайомих, друзів, а також в оселях жителів громади, які мали змогу надати прихисток.

В літні та ці осінні місяці до громади прибули і продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи з тих регіонів України, де ведуться активні бойові дії та які межують з росією. Громада налагодила тісні стосунки з 10 фондами, громадськими та релігійними формування задля надання гуманітарної допомоги особам/сім’ям, які потерпіли від військової агресії «нашого щирого сусіда». Це і продукти харчування, і засоби гігієни, одяг. Взуття, ковдри, подушки та інші речі. Працівники відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проводять щоденний моніторинг з метою вирішення питань внутрішньо переміщених осіб. У закладах освіти громади навчається 54 дитини з внутрішньо переміщених сімей, 26 дітей влаштовано до закладів дошкільної освіти. Більше двадцяти внутрішньо переміщених осіб працевлаштувались в нашій громаді. Опрацьовується питання придбання модульних будинків та компактного поселення внутрішньо переміщених осіб.

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради