Фото без опису Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального планування території земельної ділянки площею 18,0478 га (кадастровий номер: 1820955100:01:001:0114), цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: вул.. Костьольна, 2, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область, з метою будівництва ангарів для збільшення потужності складів зі зберігання зерна.

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальне планування території земельної ділянки площею 18,0478 га (кадастровий номер: 1820955100:01:001:0114), цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: вул.. Костьольна, 2, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область, з метою будівництва ангарів для збільшення потужності складів зі зберігання зерна розроблено на підставі: рішення 29 сесії 8 скликання Брусилівської селищної ради від 23.08.2022 року  № 1175  «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Детальний план розробляється з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території, зображення існуючих земельних ділянок їх функціонального використання та будівництва ангарів для збільшення потужності складів зі зберігання зерна.

Детальний план території земельної ділянки складається з пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів.

Даний проект виконано відповідно до ДБН 5.1.1-14:2012 «Настанова що до складу, змісту, порядку розроблення, погодження та затвердження детального плану території», Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  у відповідності з діючими державними будівельними нормами, правилами, інструкціями та стандартами.

2. Основні техніко – економічні показники:

1. Площа території  розроблення3,4000 га;

2. Площа земельної ділянки підприємства  – 18,0478 га;

3. Площа земельної ділянки проектування – 2,0000 га;

4. Площа забудови – 1540,00 м2;

5. Відсоток забудови – 7,7 %;

6. Площа покриття – 1615,00  м2;

6.Площа озеленення – 16845,0 м2;

7.  Відсоток озеленення – 84,2 %;

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

Замовник: Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області.

Розробник:  ПП «Здобуток -ІІ» м. Житомир код ЄДРПОУ 13548633, архітектор проекту Ярова О.Г.  кваліфікаційний сертифікат серія АА № 004248 від 28.02.2019, м. Житомир, тел. +380636865244.

Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб зацікавлених у розробці містобудівної документації.

Підстава для проектування: рішення 29 сесії 8 скликання Брусилівської селищної ради від 23.08.2022 року  № 1175  «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального планування території земельної ділянки площею 18,0478 га (кадастровий номер: 1820955100:01:001:0114), цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за адресою: вул. Костьольна, 2, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область, з метою будівництва ангарів для збільшення потужності складів зі зберігання зерна.

Ознайомитись з Детальним планом можливо безпосередньо в приміщенні Брусилівської селищної ради в секторі містобудування та архітектури селищної ради (смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2) або на офіційному веб-сайті за посиланням: http://brusylivska.gromada.org.ua/

Строк ознайомлення 1 місяць

5. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 30.09.2022р. до 30.10.2022р. за адресою: 12601, Житомирська область, Житомирський район, смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 тел.(04162) 30-4-85.

Громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 28 жовтня 2022 року о 10:00 в  приміщенні  Брусилівської  селищної ради  за адресою: вул. Небесної Сотні, 2, смт Брусилів, Житомирська обл.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця  проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

ДОДАТКИ:

1.ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА