31 серпня в приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбулося відкриття виставки дитячих малюнків «Україна сьогодні очима дітей». Всього представлено понад 80 робіт. Ініціатором та організатором виставки стала художниця, дизайнерка, волонтерка Ольга Мединська. На заході були присутні діти – автори робіт та їхні батьки. На відкритті виставки своїми думками щодо дитячої творчості поділилися секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, заступник селищного голови Світлана Приходько та начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Лариса Філоненко.

Виставка триватиме до 10 вересня. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з роботами юних жителів громади.