Дата: 18.03.2022 10:33

ЗАБОРОНА СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

Україна у вогні війни. Доки на фронті воїни борються за нашу землю, є ті, хто в тилу її спопеляє!

Спалювання сухих рослинних залишків стало для деяких наших громадян настільки звичним, що навіть теперішня ситуація в державі не «включила» їм мізки.

Спалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ , приносить значну шкоду навколишньому середовищу, зростає ймовірність пожеж у житлових та дачних будинках.

А ще спалювання сухостою у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи. Чим не допомога ворогу через подання світлових сигналів, знаків для авіації?

Закликаємо усіх повідомити сусідів, близьких, знайомих про можливі страшні наслідки пожежі. Якщо стали свідками підпалів, повідомляйте поліцію чи відділ самоврядного контролю Брусилівської селищної ради. Не мовчіть, не покривайте злочинців!

Україна починається з кожного з нас!

ШТРАФИ ВЕЛИКІ!

Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, що заборонене в Україні, громадянам загрожує штраф у розмірі від 3060 до 6120 грн.

Брусилівська селищна рада