Відповідно до Закону України «Про культуру», рішення вісімнадцятої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання «Про створення комунального закладу Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради та затвердження Положення про комунальний заклад Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради» від 26.01.2022 №866, Прикінцевих положень Положення про порядок призначення керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради за результатами конкурсу, затвердженого вісімнадцятою сесією Брусилівської селищної ради восьмого скликання від 26.01.2022 №867, оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу Брусилівський музей «Дивосвіт Олексія Макаренка» Брусилівської селищної ради.

Прийом документів та формування конкурсної комісії проводиться з дати оприлюднення оголошення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта в галузі культури, вища педагогічна освіта  або стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та придатність за діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.